BitSkins Recenzja 2024

Home » BitSkins Recenzja 2024

Czy BitSkins jest legalny? – BitSkins Recenzja 2024

BitSkins

Jeśli szukałeś dobrego marketu w którym możesz sprzedawać skiny CS2 trafiłeś w dobre miejsce. W tej recenzji skupimy się na markecie BitSkins w którym możesz kupić i sprzedać swoje wirtualne przedmioty  przez wiele dostępnych metod płatności i metod wypłacania środków.

Kupuj i sprzedawaj skiny dzięki BitSkins i wypłacaj pieniądze dzięki kryptowalutom lub przez PayPal. BitSkins został założony w 2015 roku a w roku 2023 zmienił swój interfejs i oprawę graficzną. Aby zarejestrować się do tego marketu będziesz potrzebował steam account.

Plusy
  • Najstarszy market działający od 2015 roku
  • Ogromna ilość skinów
  • Obsługuje wiele gier
Minusy
  • Opłata do 10% za ogłoszenia publiczne
  • Prowizja za wypłatę 3-4%

Kupowanie skórek na BitSkins

Aby zacząć kupować skórki za kryptowalutę lub przelewem bankowym, będziesz musiał przeprowadzić weryfikację KYC (Know Your Customer). Niestety jest to wymóg korzystania z BitSkins i nie ma możliwości jego obejścia. Tutaj możesz kupować, wymieniać lub sprzedawać swoje skórki do gier takich jak CS 2, który jest aktualizacją do CSGO (Counter Strike Global Offensive), TF2 (Team Fortress 2) i Dota 2. BitSkins to legalny rynek skinów, który jest jedną z najstarszych stron związanych z handlem skinami.

BitSkins to legalny rynek skinów CS2 / CSGO, na którym można używać kryptowalut do sprzedaży skinów i śledzenia historii cen wirtualnych transformacji na Rynku Steam. Jest to najlepsza spośród platform dla CSGO / CS2 i bardzo rozpoznawalna wśród społeczności graczy Counter-Strike. Jeśli chcesz sprzedać swoje wirtualne przedmioty, jest to najlepszy rynek dla skórek CS2 i działa od 2015 roku. Gwarantujemy, że nie znajdziesz tak dobrej strony jak BitSkins. Chociaż będziesz musiał przeprowadzić weryfikację KYC, BitSkins jest tego wart, a jego oferta skórek jest ogromna.

Metody płatności – używanie BitSkins do sprzedaży skinów CS 2

BitSkins to jedna z najlepszych stron do sprzedaży skinów, ponieważ oferuje wiele opcji wypłaty pieniędzy. Możesz sprzedawać swoje skórki za Bitcoin, Ethereum, Litecoin, płacąc kartą Visa lub MasterCard i Skrill. Przejrzeliśmy recenzje BitSkins na Trustpilot i stwierdziliśmy, że jest to dobra strona ze względu na bardzo dobrą historię, dodatkowo sami z niej korzystamy. Skiny również można sprzedawać na platformie tradycyjnym przelewem bankowym, za pośrednictwem UnionPay lub wypłacać w skinach.

Strona BitSkins ma około pół miliona odwiedzających miesięcznie. Jest to znacząca liczba, która potwierdza profesjonalizm i to, że jest to jedna z najlepszych platform, na których można kupować i sprzedawać skiny csgo. Bardzo duży wybór metod płatności pozwala graczom wybrać ulubioną metodę do wypłat zgromadzonych środków.

Metody wypłat w BitSkins.com

Aby wypłacić skiny lub prawdziwe pieniądze z BitSkins, będziesz mógł to zrobić na wiele sposobów. Jednym z nich są kryptowaluty. Możesz również wypłacić środki w postaci skórek do CS2, TF2 i Dota 2. Ponadto można wypłacić środki w postaci kluczy do otwierania skrzyń CS2, bezpośrednio na kartę Visa lub MasterCard lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Czy BitSkins jest dobrą stroną? – Obsługa klienta

Jeśli zastanawiasz się, czy Bitskins.com jest uczciwa lub jest oszustwem, możemy zapewnić, że nie jest to scam. Jest to największy rynek, który powstał w 2015 roku i działa z bardzo dobrą historią bez przerwy. Ponadto mają bardzo dobrą obsługę klienta w postaci systemu Ticket, który rozwiąże każdy problem i odpowie na każde pytanie.

Obsługa zgłoszeń działa bardzo dobrze, a pracownicy mogą odpisać w ciągu 5 minut. Sprzedawaj swoje przedmioty z gier na jednym z najbardziej renomowanych rynków skinów z kupującymi i sprzedającymi. Utwórz konto za pomocą konta Steam i połącz je z witryną BitSkins bez żadnych obaw.

Bezpieczeństwo i ochrona klienta w BitSkins

Witryna BitSkins zapewnia szyfrowanie SSL, aby chronić każdego klienta. Możesz to sprawdzić samodzielnie, klikając zieloną lub szarą kłódkę w przeglądarce i sprawdzając, czy certyfikat SSL jest aktualny.

Całe połączenie jest w pełni szyfrowane za pomocą tego certyfikatu i zapewnia bezpieczne połączenie między użytkownikiem a witryną BitSkins. Jest to metoda szyfrowania używana również przez banki i inne instytucje finansowe.

Najnowsze Kasyna

Odbierz bonus 100% do 500 € + 200 darmowych spinów + 1 Bonus Crab

100% bonusu do 500 EUR + 200 darmowych spinów

Odbierz 100% bonusu do €500 + 100 Free Spins

Odbierz bonus 100% do kwoty 500 EUR

Bonus do 1500 EUR + 500 darmowych spinów

pl_PLPolish