Waxpeer Recenzja 2024

Home » Waxpeer Recenzja 2024

Waxpeer Recenzja 2024 – Czy to legalna witryna do sprzedaży skinów CS2?

Waxpeer

Sprawdź naszą recenzję Waxpeer Marketplace, gdzie możesz sprzedawać skórki za kryptowaluty. Szczegółowo przeanalizowaliśmy tę platformę i dostępne metody wypłat.

Z naszej recenzji dowiesz się, czy Waxpeer jest godny zaufania i bezpieczny, czy jest to dobre miejsce do kupowania i sprzedawania skórek cs2 i csgo oraz jak działa obsługa klienta.

Nasz zespół dokładnie sprawdził tę platformę i stwierdził, że Waxpeer jest legalny i jest dobrą stroną internetową, która oferuje świetne wsparcie swoim klientom. Przeczytaj naszą recenzję do końca, a dowiesz się, dlaczego uznaliśmy tę stronę za sprawdzoną i wartą odwiedzenia.

Redeem Code:
DADDYGAMBLER
Plusy
  • Rynek P2P
  • Opłata za sprzedaż 5.9%
  • Szczegółowe wykresy cen skinów
Minusy
  • Mało skinów do gry Rust
  • Obsługuje głównie kryptowaluty

Jak mogę się upewnić, że Waxpeer nie jest oszustwem?

Platforma Waxpeer to bardzo znana strona, na której można kupować i sprzedawać skórki csgo za pośrednictwem kryptowalut i ma bardzo miłe wsparcie. Waxpeer działa legalnie od 2019 roku, a według danych z SimilarWeb, strona ma ponad 150 000 odwiedzających miesięcznie. Możemy stwierdzić, że strona jest bardzo popularna i warto ją wypróbować.

Ponadto Waxpeer oferuje własne rozszerzenie przeglądarki, które chroni przed fałszywymi ofertami od oszustów, a rynek działa w systemie handlu p2p. Jeśli chcesz sprzedać skórki cs2 i rust, jesteś w idealnym miejscu i będziesz mógł to zrobić, płacąc kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum, BNB, DAI, USDT, TRX. Możesz również wypłacić skórki dla Rust i CS2 lub kupić je na platformie Waxpeer.

Metody płatności w Waxpeer

Aby kupić skórki na Waxpeer, możesz zdeponować inne skórki i sprzedać je na tym rynku lub dokonać wpłaty za pomocą kryptowalut. Dostępnych jest tu wiele metod płatności za pomocą wirtualnych walut, takich jak BTC, LTC, DAI, ETH, BNB lub USDT. Dostępna jest również metoda płatności Qiwi, jeśli nie chcesz płacić za pomocą kryptowalut.

Jeśli chodzi o wypłatę skinów lub gotówki, po sprzedaży będziesz mógł również użyć wyżej wymienionych kryptowalut i skinów do CS2 lub Rust. Odzyskaj swoje pieniądze natychmiast i sprzedaj swoje skiny w cs2 z Waxpeer.

Waxpeer

Sprzedaż na Waxpeer, bezpieczeństwo i prywatność

Dzięki dobrym recenzjom rynku Waxpeer nie musisz się już zastanawiać, czy jest to oszustwo, czy legalne, ponieważ potwierdziliśmy legalność tej strony i zbadaliśmy jej historię. Jeśli nadal nie jesteś do końca przekonany, możesz przejrzeć naszą listę, na której możesz sprzedawać przedmioty w grze, a także wszystkie rynki CS2.

Warto również wspomnieć, że Waxpeer posiada certyfikat SSL, który zapewnia, że wszystkie dane klienta są szyfrowane bezpośrednio między użytkownikiem a platformą. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy ze sprzedażą skinów CS2, możesz skorzystać z pomocy agenta na czacie na żywo, ponieważ obsługa klienta na Waxpeer.com jest bardzo pomocna i odpowie na każde twoje pytanie.

Najnowsze Kasyna

Odbierz bonus 100% do 500 € + 200 darmowych spinów + 1 Bonus Crab

100% bonusu do 500 EUR + 200 darmowych spinów

Odbierz 100% bonusu do €500 + 100 Free Spins

Odbierz bonus 100% do kwoty 500 EUR

Bonus do 1500 EUR + 500 darmowych spinów

pl_PLPolish