ShadowPay Recenzja 2024

Home » ShadowPay Recenzja 2024

ShadowPay Recenzja – Skin Trade Marketplace dla CS2

ShadowPay

W tej recenzji opowiemy o naszych doświadczeniach z witryną ShadowPay i funkcjach oferowanych przez tę witrynę. Ponadto dowiesz się o legalności tego rynku na którym możesz kupować i sprzedawać swoje skórki CS2.

Plusy
  • Rynek peer-to-peer
  • Potwierdzenie transakcji 15 minut
  • Niewielka opłata za sprzedaż 5%
  • Świetne sortowanie przedmiotów
Minusy
  • Nie zalecane dla skinów poniżej $1
  • Weryfikacja KYC

ShadowPay – Jak bezpiecznie wymieniać skórki CS2?

ShadowPay to strona oferująca możliwość wymiany wirtualnych przedmiotów do gier takich jak CS2, Rust czy Dota 2. Wykorzystuje ona technologię peer-to-peer (P2P), która pozwala uniknąć 7-dniowej blokady handlu skinami na Steam. Jeśli wymienisz swoje skórki, nadal możesz nimi grać, a wymiana odbywa się bezpośrednio między graczami.

Interfejs strony jest bardzo przejrzysty, z sortowaniem przedmiotów i historią cen. Szczegółowe wykresy można znaleźć, pobierając specjalne rozszerzenie dla Google Chrome lub aplikację na komputer. Aplikacja automatycznie akceptuje przychodzące oferty handlu zakupionymi przedmiotami. Rozszerzenie lub instalacja aplikacji jest wymagana do korzystania z ShadowPay.

Sprzedaż skinów na stronie ShadowPay – czy to legalne?

ShadowPay to legalny witryna, w której można zarówno kupować, jak i sprzedawać skiny cs2. Strona została założona w 2019 roku, a jej właściciele są założycielami innej strony, która jest dobrze znana wśród społeczności CS2, a mówimy tutaj o Hellcase.

Do korzystania ze wszystkich funkcji witryny ShadowPay wymagane jest rozszerzenie przeglądarki Google Chrome, które pomaga zapobiegać oszustwom handlowym, a z ShadowPay korzysta ponad 150 000 osób miesięcznie. Ponadto witryna szyfruje wszystkie dane wewnątrz witryny i posiada certyfikat SSL, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo między użytkownikiem a witryną.

Dzięki ShadowPay możesz bez obaw sprzedawać lub wymieniać swoje skórki, jednocześnie zachowując je w swoim ekwipunku. Technologia P2P została wprowadzona po tym, jak Valve wprowadziło okresową 7-dniową blokadę skórek po każdej transakcji.

Handel skinami CS2 za prawdziwe pieniądze jest łatwy w użyciu

Handel skinami nigdy nie był prostszy niż teraz, a ShadowPay oferuje wiele metod wpłat i wypłat. Ponadto, tworząc konto, możesz otrzymać wiele dodatkowych bonusów podczas korzystania z tej strony. Wypłacaj pieniądze za pomocą wielu metod płatności, takich jak kryptowaluty, skrill, paypal lub przelew bankowy. Kupuj lub sprzedawaj skórki cs2 lub dota 2 tylko na legalnych stronach.

ShadowPay jest godny zaufania i możesz sprzedawać przedmioty całkowicie bez obaw. Jeśli nie masz możliwości zapłaty za pomocą powyższych metod płatności, możesz również zapłacić kartą Visa. ShadowPay to legalna strona, na której sprzedasz swoje skiny CS / CSGO z bardzo małą prowizją.

Kupuj i sprzedawaj skórki w Counter Strike 2 i przedmioty Dota 2. ShadowPay to rynek, na którym można kupować i sprzedawać skórki do gry Rust. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z witryną, możesz skorzystać z czatu na żywo i zapytać innych użytkowników lub obsługę klienta. Jeśli chcesz kupić skórki, trafiłeś w idealne miejsce, a ShadowPay jest jednym z najlepszych miejsc do tego.

Handel skinami do CS2 / CSGO w ShadowPay

W świecie Counter-Strike 2 i platform marketplace można natknąć się na wiele oszukańczych stron internetowych. Dzięki DaddyGambler nie musisz szukać więcej stron hazardowych i marketplace, ponieważ zweryfikowaliśmy je dla Ciebie. ShadowPay jest uważany za bardzo bezpieczną stronę i ma bardzo dobrą historię oraz wielu zadowolonych użytkowników.

Platforma oferuje wiele ciekawych skinów i można tu znaleźć praktycznie każdy skin do CS2 i innych gier. Oferują również najlepsze bonusy, a handel przedmiotami odbywa się bardzo sprawnie, przy jednoczesnej maksymalnej dbałości o bezpieczeństwo. Strona ShadowPay jest przyjazna dla użytkownika i bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć myszką, by bez problemu poruszać się po stronie.

Najnowsze Kasyna

Odbierz bonus 100% do 500 € + 200 darmowych spinów + 1 Bonus Crab

100% bonusu do 500 EUR + 200 darmowych spinów

Odbierz 100% bonusu do €500 + 100 Free Spins

Odbierz bonus 100% do kwoty 500 EUR

Bonus do 1500 EUR + 500 darmowych spinów

pl_PLPolish