SkinCantor Recenzja 2024

Home » SkinCantor Recenzja 2024

Sprzedaj swoje Skiny CS2 w SkinCantor

Jeśli szukasz witryny w której możesz sprzedawać swoje skiny do CS2, jesteś w idealnym miejscu. Zweryfikowaliśmy witrynę SkinCantor i jesteśmy pod wrażeniem możliwości jakie oferuje.

Dzięki SkinCantor możesz sprzedawać swoje skiny za realne pieniądze z natychmiastową płatnością i niską prowizją.

Nie czekaj już dłużej na pieniądze lub przelew z marketów CS2 i otrzymuj wypłatę za skiny w czasie rzeczywistym, bez żadnych limitów, a wszystko to działa z wieloma metodami płatności.

 

Plusy
  • Natychmiastowe wypłaty
  • Niska prowizja
  • Wiele metod wypłat
Minusy
  • Brak możliwości kupna skinów

Metody płatności w SkinCantor

Wielu z nas szuka idealnego miejsca do sprzedaży swoich skinów CS2 po dobrej cenie. SkinCantor oferuje to wszystko, a dodatkowo rejestrując konto z naszym kodem rabatowym możesz otrzymać bonus w postaci niższej prowizji za każdym razem, gdy chcesz sprzedać swoje skiny CS2.

SkinCantor oferuje wiele metod wypłacania średnich środków ze sprzedaży skinów. Możesz między innymi wypłacić pieniądze za pośrednictwem PaySafeCard, wielu kart podarunkowych i kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum i wiele innych metod wypłaty.

Strona oferuje również system, w którym można zdobywać poziomy i zarabiać lepszą prowizję za sprzedaż wirtualnych przedmiotów do CS2 lub Dota2. Większość metod wypłaty jest przyznawana natychmiast, więc nie będziesz musiał długo czekać na wypłatę. Niestety, strona nie pozwala na zakup skinów i skupia się wyłącznie na sprzedaży, co jest dla nas dużym minusem, choć niska prowizja od sprzedaży całkowicie rekompensuje ten problem.

Natychmiastowa płatność za sprzedaż skinów CS2

Od teraz już nigdy nie będziesz musiał czekać na przelew za sprzedaż skórek. Otrzymuj natychmiastowe płatności w PaySafeCard, bitcoinach lub innych znanych kryptowalutach. To znacznie ułatwia korzystanie ze strony i pozwala szybko pozbyć się skórek, których już nie potrzebujesz.

Sprzedawaj swoje skórki do CS2 i Dota 2 z najniższą prowizją na rynku. Im więcej skórek sprzedasz, tym niższa będzie prowizja za sprzedaż. Pieniądze zostaną natychmiast przesłane do twojego portfela bitcoin po najlepszym kursie. Strona jest uważana za bezpieczną wśród społeczności graczy Counter-Strike 2 i jest legalną platformą polecaną przez streamerów na Twitchu i wielu znanych Youtuberów. Możesz sprzedawać swoje skórki całkowicie bez obaw.

Czasami możesz nie być w stanie otrzymać zapłaty w czasie rzeczywistym, ponieważ wszystko zależy od tego, ile osób aktualnie sprzedaje swoje skórki. Nie musisz się tym martwić, a płatność zostanie wysłana w ciągu maksymalnie godziny. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z oferty bonusowej, rejestrując się na naszej stronie.

Najnowsze Kasyna

Odbierz bonus 100% do 500 € + 200 darmowych spinów + 1 Bonus Crab

100% bonusu do 500 EUR + 200 darmowych spinów

Odbierz 100% bonusu do €500 + 100 Free Spins

Odbierz bonus 100% do kwoty 500 EUR

Bonus do 1500 EUR + 500 darmowych spinów

pl_PLPolish