WhiteMarket Recenzja 2024

Home » WhiteMarket Recenzja 2024

Czym jest WhiteMarket i jak sprzedawać skiny?

WhiteMarket

Sprawdź naszą recenzję White Market. Poznaj naszą ocenę i dowiedz się, czy ta platforma jest warta odwiedzenia. 

Dowiedz się o bonusach oferowanych przez tę witrynę i metodach płatności, które można znaleźć w WhiteMarket.

Sprzedawaj i kupuj nowe skórki za prawdziwe pieniądze z niewielką prowizją za sprzedaż.

Plusy
  • Rynek P2P
  • Prowizja 5%
  • Brak opłat za płatności USDT
Minusy
  • Stosunkowo nowa witryna
  • Obsługuje tylko skiny CS2
  • Obowiązkowa instalacja wtyczki do przeglądarki

WhiteMarket to platforma umożliwiająca graczom z całego świata wymianę, sprzedaż lub kupno skinów CS2. Dzięki systemowi P2P możesz sprzedawać skiny bezpiecznie i z niewielką prowizją za sprzedaż. Technologia P2P oznacza, że sprzedajesz swoje skiny bezpośrednio sprzedawcy, unikając pośredników. Kupując skórki będziesz musiał zapłacić prowizję. Weryfikacja KYC nie jest wymagana, chociaż administracja WhiteMarket ma prawo poprosić o weryfikację w dowolnym momencie, więc należy o tym pamiętać.

Platforma została założona w 2022 roku i ma ponad 50 000 odwiedzających miesięcznie według SimilarWeb. Jest stosunkowo nowa, ale bardzo dobrze oceniana przez społeczność CS2. Ponadto strona posiada certyfikat SSL, który zapewnia, że wszystkie wprowadzone dane są szyfrowane między graczem a platformą. WhiteMarket jest nową platformą i jest zarządzana przez WhiteBIT, giełdę kryptowalut, która obraca miliardami dolarów. Wadą WhiteMarket jest to, że środki można wypłacać jedynie za pośrednictwem skinów lub w USDT w sieci Tron. Niewielkim plusem jest brak prowizji przy wypłacie środków za pośrednictwem UDST. Jeśli kupujesz skiny, będziesz mógł zapłacić kartą Visa, MasterCard, w USDT lub skinami CS2.

Czy WhiteMarket jest legalną stroną internetową?

Tak, WhiteMarket jest legalną witryną i ma bardzo dobre opinie klientów. Nie ma żadnych obaw związanych z korzystaniem z tej platformy i zdecydowanie możemy ją polecić, chociaż ma ona kilka wad. Kolejnym jest brak bonusu powitalnego dla nowych graczy. Niestety gracze nie mogą tutaj liczyć na bonus za rejestrację, tak jak w innych tego typu serwisach. Z tego powodu stworzyliśmy specjalną listę najlepszych platform CS2.

Najnowsze Kasyna

Odbierz bonus 100% do 500 € + 200 darmowych spinów + 1 Bonus Crab

100% bonusu do 500 EUR + 200 darmowych spinów

Odbierz 100% bonusu do €500 + 100 Free Spins

Odbierz bonus 100% do kwoty 500 EUR

Bonus do 1500 EUR + 500 darmowych spinów

pl_PLPolish